icon

BlueStacks App Player for Windows 8

0.7.9.580 için
Windows

2.3

12

Windows 8 üzerinde tüm Android uygulamalarının taklidini oluştur

3.3M

Bu uygulamayı oyla

BlueStacks App Player sorunsuzca Windows 8 işletim sistemi üzerinde Android işletim sisteminin taklidini oluşturabileceğin küçük bir uygulamadır: tek yapman gereken uygulamayı kurmak ve saniyeler içinde her çeşit uygulamayı görebileceksin.

Programı başlatırken Android telefonunun olup olmadığını sorucak. Eğer Android telefona sahipsen, programla bağlantıya geçip cihazındaki tüm uygulamaları ve hesap bilgilerini eş zamanlayabilirsin. Eğer Android telefona sahip değilsen, önemli değil, çünkü her şekilde programları indirip kullanabilirsin.

Uygulamaları indirmek için tek yapman gereken, aradığın uygulamanın adını girip indir tuşuna basmak. Saniyeler içinde, bilgisayarında uygulamayı çalıştırmaya hazırsın. Tabiki, Angry Birds ve Google Play'deki herhangi bir uygulama için bilgisayarının faresini hareket ettirmen gerekicek.

Program seçenekleri, Android cihazının dilini ayarlamak gibi düzenlemeler yapmana izin verir. Bu ayarlardan, örneğin hız ölçme ivmesinin kontrolünü sağlamak için klavyendeki okları kullanabilirsin. Bu şekilde hiç bir oyunu oynarken sorun yaşamayacaksın.

BlueStacks App Player for Windows 8 tüm Google Play uygulamalarını kullanabileceğin, yeni Microsoft işletim sisteminin tüm olasılıklarını sunan mükemmel bir uygulamadır.
Sezen tarafından
Notlar

BlueStacks'in bu yeni versiyonu sadece Windows 8 işletim sistemi içindir.

X